(Video) 23-vjeçarja shqiptare dha shpirt në mes të rrugës, dalin pamjet shoqja e saj i jepte makinën me shpejtësi të madhe…


Një aksídent t ragjik ndodhi disa ditë më parë në autostradën Vlorë-Levan, ku humbi jetën 23-vjeçarja Anxhela Çapo dhe mbeti e p lagosur shoqja e saj, Silvana Muho, 22-vjeç.

Ndërkohë, në një video të publikuar nga “Balkan Web”, rezulton se vajzat po lëviznin me një shpejtësi tejet të lartë, duke i kaluar 160 kilometra në orë, kur limiti maksimal i lejuar në autostradë është 90. Pamjet janë xhiruar vetëm 3 minuta para ak sídentit f atal, ku vajzat shihen duke dëgjuar muzikë me volum mjaft të lartë. JU FTOJM TE SHT YPNI VID EON KE TU

Be the first to comment on "(Video) 23-vjeçarja shqiptare dha shpirt në mes të rrugës, dalin pamjet shoqja e saj i jepte makinën me shpejtësi të madhe…"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*