Shqiptarja e bukur i tregon të gjitha: E bëj në krevat me burrin e kushurirës dhe aq shumë më pëlqen sidomos kur më kap dhe…


Një vajzë ka një marrëdhënie in.time me bashkëshortin e kushërirës së saj. Vajza thotë se gjithçka nisi pa dëshirën e saj, por tani ajo nuk ka në mend të heqë dorë. Kjo është historia e rrëfyer.“Në fillim të kësaj lidhje jam ndjerë fa jtore, por tani kam rënë në dashuri me të. Unë që po ju shkruaj jam një 24-vjeçare nga Lezha dhe jetoj me shumë familjarë prej vitesh në Itali.Komshie kam xhaxhin tim me familjen e tij dhe me kushërirën time kam një marrdhënie shumë të ngushtë, jemi rritur si motra. Ajo është e martuar dhe burri i saj është i dashuri im. JU FTOJM TE SHT YPNI VID EON ME POS HT

Gjithçka ndodhi pa dëshirën time, ai vetëm më nga.cmonte, më hidhte fjalë, shikime e derisa një moment më zuri vetëm dhe më puthi në buzë. Nuk bëra zë në fillim sepse nuk doja të plaste sk.andali e kështu durova muaj nga.cmimet dhe puthjet e tij sa herë i jepej mundësia.Por gjatë natës nisa të mendoj për të dhe se sa shumë më pëlqenin ato puthje të rrë mbyera. Derisa një ditë kur më dha puthjen e rradhës ja ktheva edhe unë me shumë dëshirë dhe prej asaj dite nekemi krijuar në fshehtësi një lidhje. JU FTOJM TE SHT YPNI VID EON ME POS HT

Be the first to comment on "Shqiptarja e bukur i tregon të gjitha: E bëj në krevat me burrin e kushurirës dhe aq shumë më pëlqen sidomos kur më kap dhe…"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*