SHERR Në Një Familje Shqiptare, Vjehrri Dajak 2 Nuseve. Ja Çfarë Ka Ndodhur…


Ndërkohë ky i fundit akuzohet se ka ushtruar dh u n ë ndaj dy nuseve të djemve të tij. Ndaj dy nuseve M. M., 31 vjeçe dhe E. M., 28 vjeçe është lëshuar urdhër mbrojtjeje.“Specialistët për Hetimine në Komisariatin e Policisë Pogradec bënë ndalimin e shtetasit në kërkim E. M., 32 vjeç, banues në fshatin Buçimas, Pogradec. Ky shtetas, në datën 28.01.2021, dyshohet se në banesë ka ushtruar dh u n ë ndaj babait të tij, shtetasit M. M., 64 vjeç.

Në lidhje me këtë rast u plotësua kërkesë-p a d i a për lëshimin e menjëhershëm të urdhrit të mbrojtjes për shtetaset M. M., 31 vjeçe dhe E. M., 28 vjeçe, banuese në fshatin Buçimas, Pogradec Pasi shtetasi M. M. (vjehrri i tyre) ka ushtruar dh u n ë dhe fizike ndaj tyre”, njofton policia.

Be the first to comment on "SHERR Në Një Familje Shqiptare, Vjehrri Dajak 2 Nuseve. Ja Çfarë Ka Ndodhur…"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*