Rrefimi i papritur i Eli Farës: Prita duke mu dridhur këmbët derisa të më qepnin, ditën tjetër..!!


Këngëtarja e njohur e muzikës popullore, Eli Fara, ka bërë sot një dedikim mjaft emocionues me rastin e ditëlindjes së vajzës, Marina. Nëpërmjet një postimi në profilin e saj në “Instagram”, Eli kujton momentin e lindjes së vajzës në materntietin e Korçës, dhe të gjitha vuajtjet e asaj dite që ia vlen kur mori në krahë engjëllin e saj të vogël. LEXO ME TEPER

Be the first to comment on "Rrefimi i papritur i Eli Farës: Prita duke mu dridhur këmbët derisa të më qepnin, ditën tjetër..!!"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*