Publikoi definicionin e ‘freestyle’, Tayna i kundërvihet Dafinës: Ty nuk t’i dinë as këngët, e ‘freestylet’ e mi i dinë përmendsh


Duket se këngëtaret shqiptare, Dafina Zeqiri dhe Tayna, po vazhdojnë të dëshmojnë se kanë prishur raportet me njëra-tjetrën.

Ndonëse kanë një hit të përbashkët, komentohet prej kohësh se vajzat momentalisht nuk flasin me njëra-tjetrën.Së fundmi, ka qenë Dafina ajo e cila ka bërë një koment rreth ‘freestyle’ që kohëve të fundit janë bërë trend për shumë artistë shqiptarë.Në një postim të ndarë në InstaStory, 29 vjeçarja ka dhënë definicionin e ‘freestyle’ që nënkupton: “e pa shkruar, e pa ushtruar, e pa prerë dhe forma më e vrazhdë e rap-it”.

Pas këtij postimi, nuk ka munguar një reagim nga reperja nga Prizreni e cila duket se ka hedhur një ‘kunja’ për ish-miken.

Be the first to comment on "Publikoi definicionin e ‘freestyle’, Tayna i kundërvihet Dafinës: Ty nuk t’i dinë as këngët, e ‘freestylet’ e mi i dinë përmendsh"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*