Prekesë: Nëna i refuzon ftesën, vajza humb ndjenjat, Ja çfarë bëri Arditi


Albana Keka ishte së bashku më bashkëshortin e saj në “Ka një mesazh për ty” në “E Diela Shqiptare” . Ajo është martuar me Akremin nga Vlora, por që ditën që ata kanë vendosur të lidhin jetën, nëna e saj ka qenë kundër kësaj martese, me pretendimin se bashkëshorti i vajzës së saj është më i madh në moshë.

Albana ishte në studio pët t’i kërkuar nënës që ta falë dhe të takohen, pasi ajo ndihet keq. Por nëna e saj nuk ka pranuar ftesën. JU FTOJM TE SHT YPNI VID EON KE TU

Be the first to comment on "Prekesë: Nëna i refuzon ftesën, vajza humb ndjenjat, Ja çfarë bëri Arditi"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*