Po i shikonte të pasmet një vajze, i riu e pëson keq nga i dashuri i saj


Një djalë i ri që ishte brenda një dyqani të telefonave mobil ku ishte edhe një çift, e pëson keq kur ia shikon të pasmet një vajze dhe i dashuri i saj reagon ash.për duke e god.itur fort me gru.sht në fytyrë.Dyshja po shikonin disa telefona mobil brenda një dyqani në Lincolnton të Karolinës së Veriut, dhe në momentin që një i ri u kap nga partneri i vajzës duke ia shikuar asaj të pasmet, ai humbi kontrollin dhe pa u menduar dy herë e god.iti në fytyrë.

Ky moment është kapur nga kamerat e sigurisë, ku shihet i riu me kapelë në kokë duke ia ngulur sytë të pasmeve të vajzës, ndërsa partnerit të saj ky veprim nuk i pëlqeu dhe reagoi në af.ekt duke e gru.shtuar.E sho.kuar me atë çfarë nd odhi, vajza i kërkon partnerit që t’i kërkon falje të riut që e pë.soi keq, ndërsa luti pronarin e dyqanit që mos t’i telefonojë policisë.

Be the first to comment on "Po i shikonte të pasmet një vajze, i riu e pëson keq nga i dashuri i saj"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*