Pasi gënjeu gjithë vendin sikur donte Andin, ndahet dhe nga djali nga Kosova?


Ish-konkurrentja e emisionit “Për’puthen”, Tea, ditë më parë ka bërë të ditur lidhjen e saj me ish-konkurrentin tjetër, Beartin. Pasi ajo kishte dalë si çift nga porgrami së bashku me Andin dhe pastaj kishte hedhur ak uza drejt produksionit që i kanë detyruar të dilnin si çift.

Ndërsa, gjatë ditëve të fundit ajo është parë së bashku me djalin nga Kosova duke kaluar ditët më të mira të lidhjes së tyre. Por ajo që është vërejtur te çifti është se pas hapjes përsëri të “Instagramit”, Tea nuk e ndjek më Beartin por Andin. JU FTOJM TE SHT YPNI VID EON ME POS HT

Be the first to comment on "Pasi gënjeu gjithë vendin sikur donte Andin, ndahet dhe nga djali nga Kosova?"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*