Pas shumë përpjekjeve për ta shëruar, ndrron jetë Nezir Çajani. Mos kalo pa thene NGUSHLLIME


Inna Lillahi wa inna ilayhi raji’un.Te Allahu jemi dhe tek ai do te kthehemi.Para pak çastesh nderroi jete NEZIR ÇAJANI. Perkunder gjitha perpjekjeve dhe ndihmes se juaj bamires, Caktimi i Zotit eshte mbi te gjitha.

Per varrimin meqenese sic e dini Neziri ndroj jete ne spital ne Turqi, do te ju informojme ne menyre plotesuese.Allahu ju shperblefte per gjithcka qe keni bere per te ndihmuar Per sherimin e Nezirit

Be the first to comment on "Pas shumë përpjekjeve për ta shëruar, ndrron jetë Nezir Çajani. Mos kalo pa thene NGUSHLLIME"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*