Nga fotot provokative deri tek mbulesa – Shkëndije Mujaj: Ishte një zgjedhje e lirë, ndihem e privilegjuar


Shkendije Mujaj u paraqit si një ndër femrat që nuk njeh tabu, e cila merrte vëmendjen për shkak të fotove provokative ku shfaqej edhe pa rroba.Tashmë, ajo ka hequr dorë përfundimisht nga fotot provokuese dhe është e mbuluar me hixhab duke iu përkushtuar Zotit.

Ditën e sotme në një videomesazh në “Abc-në e mëngjesit”, Shkëndija u shpreh se ka qenë një zgjedhje e saj dhe se ndihet e lumtur për vendimin që ka marrë.“Nuk dua ta përmend jetesën që kam bërë përpara, tashmë i përkas diçkaje tjetër, jam tek besimi që kam në Zot.

Be the first to comment on "Nga fotot provokative deri tek mbulesa – Shkëndije Mujaj: Ishte një zgjedhje e lirë, ndihem e privilegjuar"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*