“Ndihesha keq, më dhimbte koka”, 6 javë pasi lindi vajzën, doktorët zbulojnë në barkun e Elizës detajin tro nditës..!!


Eliza Curby kishte gjithë shumë dëshirë që të bënte binjakë, edhe pse shumë persona thonë se kjo është një periudhë që nënat i lodh shumë. Pak kohë pasi ajo u martua me bashkëshortin e saj, mbeti shtatzënë me vajzën e saj të parë.Por vetëm 6 javë pas lindjes së saj, ajo iu drejtuar edhe një here mjekës së saj gjinekologe, pasi nuk po ndihej mirë dhe kishte disa shqetësime. “Ndihesha çuditshëm, e lodhur, më dhimbte koka”.

Por ndërsa mjekët i bënë eko… zbuluan surprizën më të madhe që do të merrte në jete. Ajo ishte sërish shtatzënë, e kësaj here me binjakë.Tashmë Eliza dhe Ben janë prindër të një vajzë dhe djemve të tyre binjakë. “Ëndrra ime u bë realitet më shpejt se ç’e prisja dhe në mënyrën më të paimagjinueshme. Ndaj, mos kini gjithmonë besim dhe shpresë”.

Be the first to comment on "“Ndihesha keq, më dhimbte koka”, 6 javë pasi lindi vajzën, doktorët zbulojnë në barkun e Elizës detajin tro nditës..!!"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*