Milaim Zeka: “Njerëzit që e votojnë Albin Kurtin janë baIosha dhe te paditur”


Analisti i njohur politik, Milaim Zeka permes nje interviste ne ne nje nga emisionet kosovare ka kritikuar njerezit qe e votojn Levizjen Vetvendosje dhe kryetarin e tyre, Albin Kurti..

Analisti i njohur politik, Milaim Zeka permes nje interviste ne ne nje nga emisionet kosovare ka kritikuar njerezit qe e votojn Levizjen Vetvendosje dhe kryetarin e tyre, Albin Kurti..“Kosova s’ka me ec perpara kurr. A e di pse, se ende ka baIosha qe e votojn Albin Kurtin. Ai eshte njeri i…-

Be the first to comment on "Milaim Zeka: “Njerëzit që e votojnë Albin Kurtin janë baIosha dhe te paditur”"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*