Mbesa E Ish-Presidentit I Vë “Flakën” Rrjetit Me Pozën Nudo (FOTO)


Duket qartë se mbesa e ish-presidentit, modelja Beniada Nishani di mirë sit u “çojë në këmbë” ndjekësit e saj në rrjete sociale. Bukuroshja vijon të jetë mjaft aktive dhe shpeshherë ngacmon fantazinë e ndjekësve të saj me poza sensuale e provokuese.

Duket se mbesa e ish-presidentit Bujar Nishani, nuk e ka në mend që të ndalet me realizimin e fotove nudo, e madje për t’i ndarë edhe me fansat e shumtë. Së fundmi, modelja seksi ka postuar një fotografi ku shfaqet e gjitha e zhveshur…, e sigurisht që pëlqimet në këtë pozë kanë qenë me mijëra.

Be the first to comment on "Mbesa E Ish-Presidentit I Vë “Flakën” Rrjetit Me Pozën Nudo (FOTO)"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*