Krijesa të ÇUDlTSHME në Ksamil, qytetari: I pashë nga afër, janë..


Disa krijesa të pazakonta janë filmuar mëngjesin e sotëm në bregdetin e Ksamilit. Ato janë filmuar nga një qytetar, videoja e të cilit ka mbërritur në redaksinë e JOQ ALBANIA. Krijesat lëvizin në ujë dhe shihet se nxjerrin vetëm një pjesë të trupit të tyre lart. Qytetari shprehet i vendosur se janë peshkaqen. Ai thotë se kjo duket qartë nga lëvizja që bëjnë dhe bishti i nxjerrë mbi sipërfaqen e ujit. JU FTOJM TE SHT YPNI VID EON ME POS HT

Qytetari shkruan: Prsh ne brigjet e ksamilit peshkaqen. Peshkaqen. Shikojeni ecjen qe bejn ne det. Nuk zhyten si delfin, I pash nga afer. JU FTOJM TE SHT YPNI VID EON KE TU

Be the first to comment on "Krijesa të ÇUDlTSHME në Ksamil, qytetari: I pashë nga afër, janë.."

Leave a comment

Your email address will not be published.


*