“Kam 15 Ditë Pa B,Ërë S*S”, Genta Gjalpi: PIa,Sa, Ai Është Në Itali, S’jam Murgeshë


Genta Gjalpi ka treguar se i mungon shumë i dashuri që ndodhet në Itali.TIRANË– Ish-banorja e Big Brother, Genta Gjalpi njihet për natyrën e saj të drejtpërdrejtë dhe pa komplekse.Në një bisedë pyetje-përgjigje me ndjekësit, Genta Gjalpi ka treguar dhe disa detaje int ime rreth jetës së saj.Për fat të k eq, i dashuri i ish-banores së BB ndodhej në Itali në këtë kohë pa ndemie, dhe Genta ka plot 50 ditë e 50 net pa ma rrëdh ënie sek suaIe.

Ndjekësit e kanë pyetur troç dhe ajo është përgjigjur me sinqeritet.Ndër të tjera ajo është shprehur se i mungon jeta e natës dhe flirtet, duke bërë një listë të gjatë të gjërave që nuk ka..…shtyii’pee hapsri’en e mposht’me dhe pri’it 5 seki’onda pr tpar vidjeeonn…

Be the first to comment on "“Kam 15 Ditë Pa B,Ërë S*S”, Genta Gjalpi: PIa,Sa, Ai Është Në Itali, S’jam Murgeshë"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*