Ka dale nga mendorja! “Arjan Çani me urgjenc në spital”, çfare po i ndodh gazetarit


Arjani Cani ka deklaruar kohe me pare se ishte anti rrjeteve sociale pasi ato i dukeshin diarre. Por duket se diarreja nuk e la te qete as gazetarin. Duke u ruajtur nga Fac.ebook e Instagrami, Cani shkon dhe hap Tik Tok qe eshte djarreja me e forte e te gjitha kohrave. JU FT OJM TE SHT YPNI VID EON KE TU

Ndoshta Arjani nuk hapte rrjete sociale se i druhej faktit qe nuk mund te ishte aq i suksesshem sac eshte ne televizion. Por kur pa qe sot cdo gje rrotullohet rreth tyre, u be pjese e Tik Tok qe pjesen me te madhe e mbulojne adoleshentet. Video e fundit e tij flet per situaten e Frances pasi Macron doli me Covid.”, sipas Canit e ka trajtuar me nota humori.

Be the first to comment on "Ka dale nga mendorja! “Arjan Çani me urgjenc në spital”, çfare po i ndodh gazetarit"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*