I doli videoja në krevat duke trad.hëtuar Andin, Ana taIIet keq me Tean!


Një ndër konkurrentet e “Përputhen”, Ana Kauri i ka aku zuar shpesh Tean dhe Andin për shtirje. Tani që e vërteta është zbuluar, Ana ka nisur me thumbime në rrjete sociale. Ajo ka pu/blikuar një video gjatë një debati në program, ku debaton me Tean në lidhje me Andin.

Asokohe, Ana u shpreh se dukej që dyshja nuk kishin pëlqim për njeri-tjetrin, sepse në të kundërt do të dilnin nga emisioni prej kohësh. Mirëpo, Tea e konsideroi Anën si xheloze. “Ana ti je thjesht xheloze”, ka shkruar konkurrentja krahas videos, shoqëruar me një të qeshur me lot. JU FTOJM TE SHT YPNI VID EON ME POS HT

Be the first to comment on "I doli videoja në krevat duke trad.hëtuar Andin, Ana taIIet keq me Tean!"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*