VaIi Corleone: Sot e vertetova qe jom djal i Edi Rames, ai me kishte..


Një lajm interesant është duke qarkulluar në internet ku Vali Carleone ka postuar një status ne rrjetin e ti personal të instagramit, ku ka treguar se ai është djali i kryeministrit të Shqipërisë Edi Rama, dhe kjo ka habitur fansat e ti.

“Sot e kuptova qe unë jam djali i Kryeministrit Edi Rama, jam i befasuar për këtë rast, por nuk besoj qe edhe Rama do e pranojë këtë”..Hvp videvnn 5 svkonda dhe shfvqen pvmjet eksklvzive

Be the first to comment on "VaIi Corleone: Sot e vertetova qe jom djal i Edi Rames, ai me kishte.."

Leave a comment

Your email address will not be published.


*