Fjolla Morina i thotë Albin Kurtit: Ti je zemra e Kosovës


Këngëtarja Fjolla Morina, i është gëzuar fitores së Lëvizjes Vetëvendosje, e cila, sipas rezultateve të para, doli fituese e zgjedhjeve të 14 shkurtit.

E arratisur nga Kukësi, Fjolla reagoi menjëherë pasi u kuptua që partia e Albin Kurtit po dominon me vota, duke postuar një fotografi në “Instastory” me mbishkrimin “ Ti je zemra e Kosovës”.Këngëtarja që akoma po kërkohet nga autoritetet e Shqipërisë për armëmbajtje pa leje, edhe më herët ka shprehur përkrahje ndaj Kurtit dhe partisë së tij.Deri tash janë numëruar mbi 99 për qind e votave të rregullta dhe LVV-ja po prin me 47.88 për qind.

Be the first to comment on "Fjolla Morina i thotë Albin Kurtit: Ti je zemra e Kosovës"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*