“E strehoi në shtëpi, i dha bukë dhe veshje. Por ajo i mori burrin…”. Ardit Gjebrea i cuditur


Diten e sotme rubrika “Ka një mesazh për ty” te “E diela shqiptare” vijoi me ritransmetimin e historisë së jetës së Verës, protagoniste edhe në pjesën e parë të rubrikës dhe marrëdhënies së veçantë me djalin e saj. Vera ka kaluar një jetë plot pengesa dhe ngjarje që kanë shënjuar jetën e saj.Ja si Vera tregon historinë e jetës së saj: Më fejuan prindërit që në moshë të vogël.LEXO ME TEPER

Be the first to comment on "“E strehoi në shtëpi, i dha bukë dhe veshje. Por ajo i mori burrin…”. Ardit Gjebrea i cuditur"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*