E rëndë! Nuk kishte maskë, vajza nga Tirana go.ditet fort nga policja (Video)


Një ngjarje e paprecedentë është regjistruar mëngjesin e sotëm në zonën e Kombinatit në Tiranë. Një vajzë është go ditur nga një efektive policie, vetëm se ajo po e kundë rshtonte atë me fjalë. Skena është filmuar nga një kalimtar i rastësishëm dhe është dërguar pranë redakisnë së JOQ ALBANIA.

Siç shihet edhe nga pamjet, kanë qenë tre qytetare të cilat kanë kundërshtuar policinë, e cila mesa duket, i kishin ndaluar për maskë. Qytetaret largohen teksa efektivët i ndjekin nga pas. Në një moment, një nga qytetaret, vajza e re, god itet me shu plakë nga efektivja e policisë. Go ditja ka ardhur e papritur dhe shihet qartë që vajza e re vetëm ishte duke folur, pa bërë asnjë veprim tjetër. JU FT OJM TE SHT YPNI VID EON KE TU

Be the first to comment on "E rëndë! Nuk kishte maskë, vajza nga Tirana go.ditet fort nga policja (Video)"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*