E FUNDIT / Prej ditësh vuan me VlRÜS, Arditi shpèrthèn: Nuk po mundem më, Ja kush do e…


Prej ditësh i infektuar me VlRÜŠl, Ardit Gjebrea tregon si është: Nuk po mundem më, ja kush do e drejtojë emsionin Moderatori i njohur, Ardit Gjebrea është infektuar me VlRÜŠl. Këtë lajm e ka konfirmuar vetë Gjebrea me anë të një postimi në rrjetin social Instagram, në Instastory.

Ai është infektuar tre ditë më parë dhe tashmë ndodhet i izoluar në shtëpinë e tij. Gjebrea bën dhe pyetjen retorike “ç’mund të bëjë njeriu i mbyllur në shtëpi?!” dhe është përgjigjur duke thënë se mendon gjithmonë për punën. JU FTOJM TE SHT YPNI VID EON ME POS HT

Be the first to comment on "E FUNDIT / Prej ditësh vuan me VlRÜS, Arditi shpèrthèn: Nuk po mundem më, Ja kush do e…"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*