E FUNDIT / Arta Elezajt i del video ne shesh, momente intime me nje person


Arta Elezaj ka qenë aktore e Serialit ” O sa mire” ku u bë e njohur për pu/blikun e gjerë. Ndërsa jeta e Artës ndryshoi rrënjësisht pasi la këtë serial, ajo shihej me gjëra të shtrenjta dhe me pushime të vazhdueshme.

Arta Elezaj ka qenë aktore e Serialit ” O sa mire” ku u bë e njohur për publikun e gjerë shkruan GazetaFlash24. Ndërsa jeta e Artës ndryshoi rrënjësisht pasi la këtë serial, ajo shihej me gjëra të shtrenjta dhe me pushime të vazhdueshme. JU FTOJM TE SHT YPNI VID EON KU TU

Be the first to comment on "E FUNDIT / Arta Elezajt i del video ne shesh, momente intime me nje person"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*