E fundit: Ah more babë si munde me na lënë pa nënë! Burri vr et gruan e tij me sëpatë! Mos kalo pa thene NGUSHLLIME


Një ngjarje e rëndë ka ndodhur dje në Gjilan, ku burri me sëpatë ka goditur për vd ekje gruan e tij. Rastin në p olici e ka denoncuar djali i vi kt.imës.“Në orën 06:43 V.I. i lindur në vitin 1997 ka denoncuar se babai i tij B.I. i moshës 55 vjeçe me sëpatë në dhomën e gjumit ka mbytur gruan e tij XH.I. e lindur në vitin 1970, pas çka është dhënë në arrati, përcjell Alsat-M.

Organet kompetente menjëherë kanë dalë në vendngjarje dhe po hetojnë rastin, Policia është vënë në kërkim të autorit.

Be the first to comment on "E fundit: Ah more babë si munde me na lënë pa nënë! Burri vr et gruan e tij me sëpatë! Mos kalo pa thene NGUSHLLIME"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*