E dhimshme! Shkoj për të marr dru për dimër për familjen, ja çka i ndodhi djaloshit shqiptar


Një person humbi tragj.ikisht je.tën këtë të martë në Patos, pasi traktori që drejtonte u për.mbys. Ngj.arja, sipas policisë, ndodhi rreth orës 11:05 në fshatin Drenie. Vik.tima është një 39-vjeçar me iniciale B.T. Rrethanat e ngj.arjes së rë.ndë mbeten të paqarta.

Një grup het.imor po punon për zbar.dhjen e plotë të saj.Ngushllime familjes dhe gjith atyre te cilet e kan njohur,shpresojm qe raste te tilla mos te ndodhin asnjhere…

Be the first to comment on "E dhimshme! Shkoj për të marr dru për dimër për familjen, ja çka i ndodhi djaloshit shqiptar"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*