Doli në ballkon të bënte foto, artistja e njohur bie dhe humb jetën në vend…!!


Artistja e njohur, Sophie Xeon, “ikona tr ans gjinore” e nominuar për çmimin “Grammy”, ka humbur jetën pasi ra nga lartësia e një ndërtese teksa po tentonte të shkrepte një fotografi të Hënës së plotë.

Sipas informacioneve të bëra të ditura nga zyra e p olicisë, 34-vjeçarja ka rënë nga kulmi i një ndërtese trekatëshe në Athinë.“Rrethanat e sakta të rënies së saj janë duke u hetuar nga po licia në Athinë, het imet po vazhdojnë ”-ka thënë një zyrtar po licor.

Be the first to comment on "Doli në ballkon të bënte foto, artistja e njohur bie dhe humb jetën në vend…!!"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*