Deklarata e Andit pas fotove të Teas dhe Beartit, reagon autorja e “Përputhen”


Ditën e djeshme në rrjetet sociale u bë p/ublike lidhja e vërtetë mes Teas dhe Beartit. Kjo pasi, vetë Andi deklaroi se ai ishte i detyruar të kthehej në emision për të dalë me Tean dhe nuk kishte folur më parë për shkak se kishte frikë nga kontrata që kishte firmosur me produksionin.

Mirëpo, pasi në shesh dolën të gjitha të vërtetat në rrjetet sociale pati një revoltë nga shikuesit, të cilët e kanë përkrahur këtë emision. “Një gënjeshtër mund të fshehë të vërtetën, por nuk mund të ndryshojë të vërtetën”. JU FTOJM TE SHT YPNI VID EON ME POS HT

Be the first to comment on "Deklarata e Andit pas fotove të Teas dhe Beartit, reagon autorja e “Përputhen”"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*