Burri prlshet për 5 min si me kan ka.fsh vetëm me tel në dorë rrin dej ta zaje gjumi…


Pershendetje faqe e qelluar jeni mat mirt ku mujm mu shpreh lirshem, ju lutem postone ne menyre anonime. Un qe po shkruaj jom nje vajz 25 vjec. vjeqare dy vite me par e kom njoftu nje djal ne rrjete sociale kemi fol nje vit bashk pas 1 viti vendosum mu feju, familja ime ishin kunder, por ai me donte shum dhe nuk hoqi dor nga un, edhe un i binda familjen dhe u fejum menxi pas shum sakrificave, ndejtum 1 vit fejes, kemi kalu shum mir mka shpreh dashni gjith,

ska fjet pa mthon tdu shumm, mka marr malli, pasi jetonim shum larg, ehh tash jemi martu qe 3 muj por nuk edi mu me doket apo nuk ka interesim shum per mu, virgjerin e kom rujt per naten e par tmarteses, edhe 3 dit ska mujt mema humb apo me shum, edhe pse 3 muaj martes rrall kemi mardhanje sit hym dhomen e fjetjes e rrok telin kshyr you tube apo najsen edhe mi fol najsen nuk ndiin hiiq.

Be the first to comment on "Burri prlshet për 5 min si me kan ka.fsh vetëm me tel në dorë rrin dej ta zaje gjumi…"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*