Burri jeton ne banes tem edhe m’thot.. ‘Sa ti mar letrat te qes pi banese, ma mir ni ku*ve e kisha marr se…”!


Jam nje grua 23 vjeqare e martuar kam nje vajze 1 vit i ka kam nje mendim tkeq po mendoj se burri me rrin vetem per letrat sa ti marre nga un. Jav tregoj si eshte puna dhe lypi mendim keshill prej jush pa ofendime… Bashk me burrin jemi qe 3 vite.

Para burrit kam pas nje lidhje e din edhe burri, por nje vit shum i mir e i respektueshem ka qen shum i qet. Tash ka fillu te me ofendon shum para familje…LEXO ME TEPER

Be the first to comment on "Burri jeton ne banes tem edhe m’thot.. ‘Sa ti mar letrat te qes pi banese, ma mir ni ku*ve e kisha marr se…”!"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*