Burri im po me ben dicka qe po e dua nonstop, a doni ta provoni edhe ju?


Të kujdesësh për partnerin në të mirë dhe në të keq është premtimi që të gjithë bëjnë ditën e martesës, por jo të gjithë e mbajnë.

Ama ky nuk është rasti i këtij burri, gruaja e së cilit i është shumë mirënjohëse për përkujdesjen që tregon ndaj saj dhe fëmijëve të tyre. Kjo është historia frymëzuese e rrëfyer. “Unë kam burrin më të mirë në botë.LEXO ME TEPER duke eh ap rek lamen me poshte.

Be the first to comment on "Burri im po me ben dicka qe po e dua nonstop, a doni ta provoni edhe ju?"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*