Bie nga kati i 5të, vd.es 16 vjeçarja. Mijëra qytetarë NGUSHELLOJNE familjen..


Një vajzë e mitur ka vd.ekur pasi ka rënë nga kati i 5 i baneses se saj.Rasti i rëndë ka ndodhur në qytetin e Ferizajit. Këtë e ka konfirmuar për Reporteri.net Agim Gashi zëdhënës i Policisë së Kosovës për rajonin e Ferizajt.“Rasti kë ndodhur më date 23 shkurt në ora 14:00 në qytetin e Ferizajt.

Një vajzë e lindur më 2005 ka rëndë në pus. Menjëherë kanë intervenuar familjarët dhe e kanë nxjerrë, ku më pas e kanë dërguar në QKUK. Por fatkeqësisht nuk ka arritur t’i mbijetojë ballë lëndimeve dhe ka ndërru jetë mbrëmë në spital”, ka thënë Gashi për Reporteri.net.Ai ka thënë se trupi i të miturës është dërguar për obduksion.Per me shum ndiqeni videon duke shtypur tek pjesa rek,lamuese nder kete shkrim e shfaqur ne menyr te fotografis..

Be the first to comment on "Bie nga kati i 5të, vd.es 16 vjeçarja. Mijëra qytetarë NGUSHELLOJNE familjen.."

Leave a comment

Your email address will not be published.


*