B0mba e rradhës, Sindi dhe Elvisi në një lidhje, Zbulohen detajet..


Konkurrentja e ‘Përputhen’, Sindi ka realizuar një bashkëbisedim me ndjekësit në Instastory. Një ndër ta e ka pyetur nëse është e vërtetë që ajo dhe Elvisi janë në një lidhje. Konkurrentja e ‘Përputhen’, Sindi ka realizuar një bashkëbisedim me ndjekësit në Instastory.

Një ndër ta e ka pyetur nëse është e vërtetë që ajo dhe Elvisi janë në një lidhje. JU FTOJM TE SHT YPNI VID EON ME POS HT

Be the first to comment on "B0mba e rradhës, Sindi dhe Elvisi në një lidhje, Zbulohen detajet.."

Leave a comment

Your email address will not be published.


*